Отдых в Украине

Отдыхайте с нами!

Боулінг-турнір від «АРТ-ТУР»

18 березня, як зазвичай в першу неділю після виставки MITT, в боулінг-клубі «Самокат» відбувся традиційний, 19-й щорічний Міжнародний Боулінг-турнір для співробітників турбізнесу, незмінно який організовується «АРТ-ТУР» і став уже давно офіційним заходом виставки MITT. А в що знаходиться поверхом вище клубі «Джем» вже в четвертий раз проходив галузевої турнір з караоке. Турніри залучили велику кількість співробітників галузі - захід відвідали понад 300 гостей з Москви, регіональних центрів Росії, далекого і ближнього зарубіжжя, представників великих туристичних мереж, готельних ланцюжків, авіакомпаній, туристичної преси.

Було в цей день і багато уболівальників - адже крім двох турнірів відбулася також ціла серія конкурсів і змагань, в тому числі і дитячих, всі переможці яких були відзначені цінними призами від спонсорів турніру. Гості турніру розважалися, виготовляючи стильні маски власного дизайну, браслети з Шарм, калейдоскоп, настоянки з ягід і спецій, малювали піском, дівчата могли прикрасити себе красивими арабськими малюнками хною (мехенді). Дітей займали пізнавальними іграми професійні клоуни-аніматори і прикрашали майстра по аквагрімм. Завдяки партнеру - Мальдівські готелю Anantara Kihavah перед гостями з успіхом виступив бразильське шоу SOL. Дівчата в традиційних карнавальних вбраннях танцювали запальні латиноамериканські танці, а танцюристи-чоловіки показали, як виглядає справжня бразильська капоейра.

Протягом усього дня гості брали участь в інстаграмм-конкурсі, за підсумками якого 5 переможців були нагороджені призами від готелів Al Baleed Resort Salalah by Anantara (Оман), Banana Island Resort Doha by Anantara (Катар), Grand Hyatt Doha (Катар), Dukes , Dubai (ОАЕ), Kempinski Hotel & Residence Palm Jumeirah (ОАЕ).

За підсумками пісенного марафону переможцем став Володимир Митрофанов ( «Схід-Тур»), який отримав в подарунок поїздку в Мексику. Друге місце і поїздка на Мальдіви у Юлії Басін ( «Свої люди»). Третє місце розділили Максим Трошин (Radio-Travel) і торішня переможниця Анастасія Шкуратова (КК ТБГ-Гарячі Тури). Призом симпатій журі нагороджено Вероніка Сергєєва ( «Супутник»).

У дитячому міні-турнірі з боулінгу взяли участь 26 дітей. Розкішні призи від спонсорів, Kerzner International, Mazagan Beach і Emirates отримали 3 переможця турніру: бронзова медаль у Галини Бездудна ( «Бестлі Плюс»), срібло завоював Григорій Назаров ( «Кристал»), а золото, як і в минулому році - Олексій Насонов ( «Королева мандрів»). Всі діти отримали також пам'ятні подарунки від Kerzner International.

Цього року у фінал дорослого турніру було нелегко пробитися - у фіналі змагалися тільки 24 кращих гравця за підсумками кваліфікації (з 110 учасників). Ті, хто зайняв місця з 9 по 24 за підсумками фінального туру, отримали пам'ятні подарунки від «АРТ-ТУР». Андрій Єфремов з Emirates, що став 25-м, як давній партнер турніру і трохи не дотягнули до фіналу, також отримав приз від мальдівського готелю Komandoo Island Resort & SPA.

Учасники, які посіли місця з 4-го по 8-е (Вадим Тюрін ( «Дюла»), Костянтин Кромін (АКВА Тур), Олександр Воробйов ( «Арт-Тур»), Ольга Кузьміна ( «Російський Експрес»), Аліса Тюріна ( «Дюла») отримали також ваучери на проживання в готелях в ОАЕ, Індонезії, на Маврикії і Мальдівах.

3-е місце в цьому році зайняв Сергій Колесников ( «АРТ-ТУР»), 2-е місце - у Дмитра Арутюнова ( «АРТ-ТУР»), 1-е місце в цьому році завоювала Надія Григор'єва ( «Російський Експрес») . Переможець вирушить на борту авіакомпанії Emirates в подорож в Four Seasons (Дубай, ОАЕ) і Four Seasons Maldives (Мальдіви).

Учасники турніру, які показали найкращий результат в одній грі, отримали в подарунок квитки в Дубай від авіакомпанії flydubai. Спеціальними призами були відзначені володарі кращого жіночого результату Надія Григор'єва ( «Російський Експрес») і кращого чоловічого результату - Сергій Колесников ( «АРТ-ТУР»).

Приз за кращий командний результат був присуджений найактивнішою команді - RADIO TRAVEL. Крім красивого кубка і медалей від готелів Hilton вони отримали аж 5 ваучерів від еміратських готелів цього ланцюжка.

Гості не поспішали розходитися і після завершення заходу, обмінюючись враженнями від гри, фотографуючись з призерами та організаторами, дякували всім, хто вже в дев'ятнадцятий раз організовує цей турнір. Багато вже хотіли записатися на наступне змагання, а воно традиційно відбудеться в майбутньому році, 17 березня 2019 роки (!), В найближчу неділю після виставки MITT. До нових зустрічей на боулінг і караоке-турнір!

Фотографії можна подивитися по засланні .