Отдых в Украине

Отдыхайте с нами!

Школяр з Пермського краю став чемпіоном світу з дзюдо

Чемпіонат Світу з єдиноборств пройшов в Індії в місті Агра. Антон Шилов із села Троельга Кунгурского району Пермського краю завоював золоту медаль змагань.

Як повідомляє адміністрація Пермського краю, тренує спортсмена тато Роман Шилов. У 2016 році Антон Шилов став переможцем першості Приволзького федерального округу. Сестра Антона Христина Шилова є багаторазовою чемпіонкою Росії, неодноразовим переможцем і призером Кубка Європи і першості світу.

Чемпіонат світу проходить в індійському місті Агра під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту. Російська збірна представлена ​​командою дівчат і юнаків з дзюдо, а також представниками вільної та греко-римської боротьби. Також в програмі чемпіонату світу серед школярів змагання з карате і тхеквондо. Змагання завершаться 15 липня.